Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-11-18 21:57:42

sokol

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-18
Posty: 6
Punktów :   

Człowiek jako istota w społ

Offline

 

#2 2008-11-18 22:07:40

Dorson

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-18
Posty: 3
Punktów :   

Re: Człowiek jako istota w społ

postrafiam was ciule

Offline

 

#3 2008-11-18 22:09:52

Lidowytt

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-18
Posty: 10
Punktów :   

Re: Człowiek jako istota w społ

Ja tylko plan wstępny jaki ustaliliśmy tylko wrzuce

- Łukasz wprowadzenie;
- Zaczyna rozmowe ze mną, a ja z Alą i Dorotem;
- Szybki skok do Łukasza (sie dzieje coś w sejmie);
- Powrót do mnie i dokończenie wywiadu;
- Łukasz;
- Rozmowa z Patrycją i burza mózgów;
- Filmy;
- Łukasz zakończenie + żart

Offline

 

#4 2008-11-18 22:10:21

sokol

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-18
Posty: 6
Punktów :   

Re: Człowiek jako istota w społ

sorki dzis juz nie dam rady napisac tego wstepu musze zrobic kilka innych rzeczy postaram sie to jutro zrobic i tutaj wrzuce postrafiam ciule??!!!!

Offline

 

#5 2008-11-18 22:13:35

Dorson

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-18
Posty: 3
Punktów :   

Re: Człowiek jako istota w społ

mam dwoch ochotników do wywiadu;p Ania Ry & Boberro, spoko nie znają pytań;D

Offline

 

#6 2008-11-18 22:13:54

Lidowytt

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-18
Posty: 10
Punktów :   

Re: Człowiek jako istota w społ

Spoko oko, my zZz Dorotem jutro tez zaczniemy działać dopiero. Będziemy miec ksiazki i wstepnie tez wrzucimy pomysly.
Ciule.. . sama jest ciul

Offline

 

#7 2008-11-18 22:18:59

Aliszon

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-18
Posty: 2
Punktów :   

Re: Człowiek jako istota w społ

Dzi bry Prze Państwa...tu Doktorek:)

Offline

 

#8 2008-11-19 10:21:52

Lidowytt

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-18
Posty: 10
Punktów :   

Re: Człowiek jako istota w społ

Myślałam jeszcze, że można zrobić nam takie plakietki telewizji TRWAmy, Łukasz swoją, żeby przyczepić do koszulki, Patrycja i ja takie na smyczy i normalne takie na stolik dla Doroty i Ali i jakiś obrus czy coś, przy którym będa siedziały. Kubeczki np. i coś tam do picia.

Offline

 

#9 2008-11-19 19:20:28

sokol

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-18
Posty: 6
Punktów :   

Re: Człowiek jako istota w społ

Witam Państwa serdecznie w dzisiejszym wydaniu Teleekspresu studenckiego którego tematem jest „Człowiek jako Istota społeczna”. Jak już wszyscy dobrze wiemy Człowiek (Homo sapiens) –jest to jedyny występujący współcześnie gatunek z rodzaju człowiek (Homo) zamieszkujący całą Ziemię. Człowiek anatomicznie współczesny powstał 200-150 tysięcy lat temu w Afryce. Mniej więcej 100 tysięcy lat temu dotarł na Bliski Wschód, ok. 60 tys. lat temu do Australii, a prawie 40 tys. lat temu do Europy. Człowiek od zwierząt różni się specyficzną budową ciała oraz rozwiniętymi funkcjami mózgu, dzięki którym myśli, przeżywa, wyraża swoje uczucia – jest istotą rozumną. Może kierować swoim postępowaniem, dokonywać wyborów i podejmować decyzje związane z własnym życiem, np. kształceniem się, pracą zawodową, miejscem pracy i miejscem zamieszkania, przynależnością do określonej organizacji itp. Jest również istotą społeczną, jedyną posiadającą kulturę i zdolną do jej tworzenia. Pozostaje w ścisłych związkach z otaczającym go światem – dzięki czemu istnieje, rozwija się i działa.
Zobaczmy, co na ten temat mogą powiedzieć nasi specjaliści, których zaprosiliśmy dziś do naszego studia> hallo hallo LIDIO jak mnie słyszysz?? Mamy tu dziś jakieś dziwne zakłócenia  pewnie jakiś kamerzysta nie potrafi sie powstrzymać od pisania sms> tak tak drodzy Państwo w dzisiejszych czasach ludzie nie myślą co robia<>WYŁĄCZ TA KOMÓRKE!!!!!!!<hallo LIDIO oddaje ci głos.

Wywiad Lidki

Wiadomości z ostatniej chwili porwano kolejny tankowiec, tym razem na pokładzie był dobrze nam wszystkim znany Donald Tusk oraz nasz prezydent, któremu na szczęście udało sie uciec, bo jak wszyscy wiemy KACZKI potrafia pływać a niektóre nawet latac. Jak wiec już wspomniałem prezydent odpyynoł gdyż nie mogł sie wzbic w powietrze po obfitym obiedzie hehe


narazie tyle póżniej bedzie reszta

Offline

 

#10 2008-11-19 21:05:05

Lidowytt

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-18
Posty: 10
Punktów :   

Re: Człowiek jako istota w społ

Hahaha, dobre. Mi wstęp podoba się bardzo

Książkę (skany) zaraz Wam wrzuce i zrobimy jakies pytania do tego. Drugą książkę Turowskiego będę miała w piątek, ale z netu jakieś wprowadzenie można sciagąć.

Myslałam, żeby na wstępie własnie mojego wywiadu powiedzieć, ze (c0s w sensie) bedziemy bazowac na tych ksiazkach, ponieważ są one niezwykle interesujace, ponadczasowe i bla bla bla i że razem ze specjalistami o ich treści i wartości będziemy dyskutować.

W ogóle, do tego Twojego wejścia o Tankowcu Łukasz, to zarabiscie jak wlasnie by było cos, ze kaczki lataja i fruwają i coś wrzucic, jakis taki tekst: Czy takie zachowanie jest ludzkie? I jak będziesz nadawał tą wiadomość, to jak dokończysz, to w necie postaram sie znalezc jakis krotki filmik, ze jak bedziesz to mówił, to w tym czasie z kompa  puscimy  scenke ;] - Taka tylko moja sugestia? Co Ty/Wy na to?

Offline

 

#11 2008-11-19 21:05:47

sokol

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-18
Posty: 6
Punktów :   

Re: Człowiek jako istota w społ

Sokołowski Łukasz teleekspres studencki!!

Witam Państwa serdecznie w dzisiejszym wydaniu Teleekspresu studenckiego którego tematem jest „Człowiek jako Istota społeczna”. Jak już wszyscy dobrze wiemy Człowiek (Homo sapiens) –jest to jedyny występujący współcześnie gatunek z rodzaju człowiek (Homo) zamieszkujący całą Ziemię. Człowiek anatomicznie współczesny powstał 200-150 tysięcy lat temu w Afryce. Mniej więcej 100 tysięcy lat temu dotarł na Bliski Wschód, ok. 60 tys. lat temu do Australii, a prawie 40 tys. lat temu do Europy. Człowiek od zwierząt różni się specyficzną budową ciała oraz rozwiniętymi funkcjami mózgu, dzięki którym myśli, przeżywa, wyraża swoje uczucia – jest istotą rozumną. Może kierować swoim postępowaniem, dokonywać wyborów i podejmować decyzje związane z własnym życiem, np. kształceniem się, pracą zawodową, miejscem pracy i miejscem zamieszkania, przynależnością do określonej organizacji itp. Jest również istotą społeczną, jedyną posiadającą kulturę i zdolną do jej tworzenia. Pozostaje w ścisłych związkach z otaczającym go światem – dzięki czemu istnieje, rozwija się i działa.
Zobaczmy, co na ten temat mogą powiedzieć nasi specjaliści, których zaprosiliśmy dziś do naszego studia> hallo hallo LIDIO jak mnie słyszysz?? Mamy tu dziś jakieś dziwne zakłócenia  pewnie jakiś kamerzysta nie potrafi sie powstrzymać od pisania sms> tak tak drodzy Państwo w dzisiejszych czasach ludzie nie myślą co robia<>WYŁĄCZ TA KOMÓRKE!!!!!!!<hallo LIDIO oddaje ci głos.

Wywiad Lidki

Wiadomości z ostatniej chwili porwano kolejny tankowiec, tym razem na pokładzie był dobrze nam wszystkim znany Donald Tusk oraz nasz prezydent, któremu na szczęście udało sie uciec, bo jak wszyscy wiemy KACZKI potrafia pływać a niektóre nawet latac. Jak wiec już wspomniałem prezydent odpyynoł gdyż nie mogł sie wzbic w powietrze po obfitym obiedzie.
powróćmy jednak do naszej reporterki która prowadzi dużo ciekawszy dialog ze specjalistami!
<hallo hallo LIDIO>

cdn wywiadu Lidki

Mam nadzieje ze wypowiedzi naszych POLSKICH specjalistów rozjaśniły choć trochę nasze umysły. Spójrzmy, więc na to trochę z innego punktu widzenia, połączymy sie teraz z nasza reporterka, która obecnie znajduje sie na wydziale Pedagogiki UNIWERSYTETU KAZIA WIELKIEGO
<hallo hallo PATRYCJO jak mnie słyszysz>
P;- Głosno i wyraznie
<tak wiec oddaje ci głos>

wywiad Patrycji

Zapytaliśmy przechodniów co myślą na ten temat.

film

Na dziś już wszystko umyśle ze teraz wszyscy będziemy patrzeć inaczej na otaczający nasz świat oraz na ludzi, którzy z nami obcują. Zapraszam na kolejne wydanie teleekspresu studenckiego którego głównym tematem będzie<< i tu ten drugi temat>>.
A teraz odnośnie ostatnich wyborów w USA- "Dlaczego Barack Obama ma polskie korzenie? Bo jego przodek w Afryce zjadł polskiego misjonarza" heh .
Specjalnie dla Teleekspresu studenckiego Sokołowski Łukasz




prosze ocenic i jak cos nie tak to dac jakies sugestie to poprawie jesli bede potrafil

Offline

 

#12 2008-11-19 22:28:08

Aliszon

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-18
Posty: 2
Punktów :   

Re: Człowiek jako istota w społ

gitara:)

Offline

 

#13 2008-11-20 11:17:05

Lidowytt

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-18
Posty: 10
Punktów :   

Re: Człowiek jako istota w społ

Zrobiłam logo naszej telewizji TRWAmy : P
Zrobie nam plakietki z imionami i nazwiskami, tylko pytanie czy sie podoba?


http://img140.imageshack.us/my.php?image=trwamyzm7.jpg

Offline

 

#14 2008-11-20 11:28:37

Dorson

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-18
Posty: 3
Punktów :   

Re: Człowiek jako istota w społ

hahahaha tam jest pitol:D

Offline

 

#15 2008-11-20 15:00:13

Lidowytt

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-18
Posty: 10
Punktów :   

Re: Człowiek jako istota w społ

Mam już część filmiku zrobionego. Jeszcze pare wypowiedzi się dokręci. Myślę, tak jeszcze z 4 osoby i filmik bedzie miał około 5 minut może do 6ciu dociągniemy nawet. Jest zrobiony w formie żartobliwej troche. Jak zdąze to wrzuce na youtuba, zeby Wam pokazać jak to wyglada, ale potrzeba jeszcze jakiś sensownych wypowiedzi jednak.

Ostatnio edytowany przez Lidowytt (2008-11-20 15:01:06)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.097dca.pun.pl www.superteam.pun.pl www.wzorki.pun.pl www.klimatyzacje.pun.pl www.quidditch-marziblack.pun.pl